Sophie Ellis Bextor dopiero co wydała nową płytę i ruszyła w promocję, a już teraz możemy oficjalnie potwierdzić, że pojawi się i w Polsce.

Wokalistka przyjedzie do Polski w październiku. W ramach promocji nowej płyty udzieli wywiadów i wystąpi w kilku telewizjach. Dodatkowo postanowiła pojawić się 16 października o godzinie 16 w salonie Empik Junior na ulicy Marszałkowskiej 104/122 i spotkać się ze swoimi fanami i podpisać wiernym słuchaczom płyty.

Artystka promuje obecnie płytę Familia, która ukazała się 9 września także i w Polsce. Krążek obecnie promują dwa single: Come With Us oraz Crystallise, do którego wkrótce zobaczymy teledysk. Do najsłynniejszych singli Sophie zaliczyć trzeba jednak Groovejet i Murder on The Dancefloor.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAnja Orthodox zapowiada pierwszy solowy utwór
Następny artykułAll About Music Poleca: 23 września (Tydzień 86)
Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here