Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: SONAR – Hidden GardenZnalezione obrazy dla zapytania SONAR - Hidden GardenW sieci zadebiutował nowy klip polskiego zespołu SONAR, zrealizowany do utworu Hidden Garden. Piosenka pochodzi z ostatniego albumu grupy – Torino.

SONAR opublikowali swój najnowszy teledysk do piosenki Hidden Garden. Klip powstał  w ramach projektu Szkoła Teledysków organizowanego przez Fundację Inicjatyw Kulturalnych Plaster. Reżyserami wideo byli Aleksander Kropidłowski i Jakub Gutkowski.

Nagranie Hidden Garden pochodzi z drugiego albumu studyjnego formacji – Torino, który jest w sprzedaży od marca tego roku.

W skład zespołu SONAR wchodzą: Lena Osińska, Łukasz Stachurko, Rafał Dutkiewicz oraz Artur Bogusławski. Swoją twórczość utrzymują w stylistyce artpopu. Ich debiutancka płyta pod tytułem Pętle ukazała się pod koniec 2016 roku.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.