Dział News Albumy Nowy utwór od Snoop Dogga

Nowy utwór od Snoop Dogga

Snoop Dogg pracuje nad nowym longplayem, który ma wyjść w marcu. Wcześniej jednak zaserwował nam singiel Everything.

Snoop Dogg, a właściwie Calvin Cordozar Broadus, Jr., to chodząca kuźnia talentów. Jest raperem, wokalistą, autorem piosenek, producentem muzycznym, osobowością telewizyjną i aktorem w jednym!

Amerykanin jest niezwykle płodnym artystą, o czym świadczy jego bogata dyskografia. Podczas swojej ponad 25-letniej kariery wydał 15 albumów studyjnych i ponad 100 singli. Muzyk za swoją twórczość wielokrotnie był nominowany do nagrody Grammy.

Do serwisów cyfrowych trafił właśnie nowy singiel artysty – Everything. Gościnnie w piosence wzięli udział: raperka Dreezy i wokalista Jacquees.

Singiel zwiastuje EP-kę 220, która już niedługo pojawi się w sprzedaży. Z kolei w marcu Snoop Dogg planuje wydać szesnasty album studyjny – Bible Of Love.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.