Snoop Dogg pracuje nad nowym longplayem, który ma wyjść w marcu. Wcześniej jednak zaserwował nam singiel Everything.

Snoop Dogg, a właściwie Calvin Cordozar Broadus, Jr., to chodząca kuźnia talentów. Jest raperem, wokalistą, autorem piosenek, producentem muzycznym, osobowością telewizyjną i aktorem w jednym!

Amerykanin jest niezwykle płodnym artystą, o czym świadczy jego bogata dyskografia. Podczas swojej ponad 25-letniej kariery wydał 15 albumów studyjnych i ponad 100 singli. Muzyk za swoją twórczość wielokrotnie był nominowany do nagrody Grammy.

Do serwisów cyfrowych trafił właśnie nowy singiel artysty – Everything. Gościnnie w piosence wzięli udział: raperka Dreezy i wokalista Jacquees.

Singiel zwiastuje EP-kę 220, która już niedługo pojawi się w sprzedaży. Z kolei w marcu Snoop Dogg planuje wydać szesnasty album studyjny – Bible Of Love.

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.
Poprzedni artykułGabrielle Aplin w nowej wersji swojego utworu
Następny artykułJ.Bernardt wraca do Polski