Dział News Albumy Sławek Uniatowski wybrał nowy singiel

Sławek Uniatowski wybrał nowy singiel

Sławek Uniatowski dowodzi, że Każdemu wolno kochać! Wokalista wybrał swój najnowszy singiel ze swojego debiutanckiego albumu Metamorphosis.

Po wcześniejszym Honolulu Sławek Uniatowski wybrał kolejny singiel z debiutanckiego albumu Metamorphosis. Została nim kompozycja, niosąca proste przesłanie, o którym w codziennym życiu często zapominamy – „KAŻDEMU WOLNO KOCHAĆ”. Mimo, że na krążku znajdują się utwory anglojęzyczne, artysta ponownie zdecydował się na wybranie polskiej piosenki oraz stworzenie do niej klipu.

Do utworu Każdemu wolno kochać powstał pełen miłości teledysk, który wymyka się hollywoodzkim kanonom. To prosta, ale przepełniona miłością historia pokazująca codzienne życie głównych bohaterów. Scenariusz do obrazka jest tak naprawdę opowieścią, w której widzowie mogą się przejrzeć – niezależnie od tego, jakiej miłości pragną. Pełno tu symboli i uniwersalności, to piosenka i teledysk dla każdego, bo przecież #Każdemuwolnokochać! Sam Uniatowski wciela się tu w postać… anioła stróża.

Metamorphosis to ważny album dla Uniatowskiego – po wielu latach od telewizyjnego debiutu, muzyk wydał autorski album. Na swoich zasadach i z własnymi kompozycjami. Teksty na płytę napisał we współpracy z Januszem Onufrowiczem, Michałem Zabłockim i Tomkiem Organkiem.

Popularne