All About MusicUtwór Tygodnia

Beyoncé spada na miejsce trzecie, Igor Herbut bije się z Cher Lloyd o szczyt, wygrywa Cher Lloyd. „Sirens” Utworem Tygodnia!W tym tygodniu na podium znalazła się Cher Lloyd, która zdobyła miejsce 1. awansując od razu z poczekalni. Tym samym Beyoncé nie udało się po raz piaty zdobyć szczytu zestawienia.

Beyoncé znalazła się na trzecim miejscu podium. Przed nią znalazł się Igor Herbut, który przegrał walkę o szczyt zestawienia. Cher LloydIgor Herbut walczyli o miejsce pierwsze do ostatniej sekundy naszego głosowania w sobotę. Ostatecznie jednak wygrała brytyjska artystka z singlem zapowiadającym jej drugi studyjny album, Sorry I’m Late.

Lady Gaga, która w zeszłym notowaniu zajmowała 2. miejsce spadła na pozycję 11. Beyoncé prócz jednego utworu na podium ma również drugi, który zajął miejsce 4. mowa tu o kompozycji Partition, która jest nowością i awansowała z poczekalni. Trzecią nowością, której udało się zebrać odpowiednią ilość głosów jest numer Kylie Minogue Sexercize (miejsce 19.) Duży spadek (z 3. na 17. miejsce) zaliczyła Ellie Gouldnig. Z kolei o 10 oczek (z 19. na 9. miejsce) awansował Justin Timberlake z utworem Not a Bad Thing.

[table id=18 /]

Wyniki poczekalni

  • Shakira – Dare (La La La) – ( 33 głosów )
  • Ed Sheeran – Sing – ( 29 głosów )
  • Coldplay – Magic – ( 24 głosów )
  • Katy Perry – Birthday – ( 24 głosów )
  • Jennifer Lopez – I Luh Ya Papi (feat. French Montana) – ( 20 głosów )
  • Kylie Minogue – I Was Gonna Cancel – ( 10 głosów )
  • The Wanted – Glow in the Dark – ( 5 głosów )

Wszystkich głosów: 170
Wszystkich głosów: 85

Tags
Show More


Marta Mrowiec

Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.