All About MusicUtwór Tygodnia

„Sirens” Utworem Tygodnia po raz drugi!

Mała stagnacja na szczycie naszej listy. Pierwsze miejsce utrzymuje Cher Lloyd, a drugie Igor Herbut. Walka między tymi dwoma artystami i ich utworami po raz kolejny była bardzo zacięta. Na podium awansuje Iggy Azalea, a Ed Sheeran zbiera wystarczającą ilość głosów by awansować z poczekalni do głównego zestawienia.

Cher uzbierała zaledwie 7 głosów mniej niż w poprzednim notowaniu, natomiast liczba Igora zmalała o dwa głosy. To naprawdę świetne wyniki i niezmienna popularność odpowiednio utworów Sirens i Wkręceni nie ufaj mi.

Trzecie miejsce zajmuje Fancy Iggy Azalei i Charli XCX. Kawałek awansował z miejsca szóstego wywalając z podium XO Beyoncé (spadek na miejsce 7.). Inny utwór Queen BPartition – wciąż mocno trzyma się w czołówce – po raz drugi od debiutu na miejscu czwartym.

Awans z 8. na 5. zalicza Katy Perry, zajmując miejsce Dawida Podsiadło, który spada na miejsce szóste. Pięć kolejnych utworów notuje awanse – Lady Gaga z 11. na 8. (G.U.Y) i z 19. na 11 (Do What U Want), Shakira z 15. na 10, Lea Michele o jedno oczko z 12. na 11 i Jennifer Lopez z 16. na 13.

Zaledwie jeden głos otrzymała Mariah Carey i to ona pożegna sie dzisiaj z naszym zestawieniem. Spowodowane jest to faktem, że Ed Sheeran i jego najnowszy singiel – Sing – uzbierał wystarczającą liczbę głosów i awansuje do głównego zestawienia.

[table id=19 /]

Wyniki poczekalni

  1. Ed Sheeran – Sing – ( 103 głosów )
  2. Lana Del Rey – West Coast – ( 39 głosów )
  3. **** Shakira – Dare (La La La) – ( 36 głosów )
  4. Coldplay – Magic – ( 35 głosów )
  5. Calvin Harris – Summer – ( 23 głosów )
  6. ** Katy Perry – Birthday – ( 19 głosów )
  7. ** Jennifer Lopez – I Luh Ya Papi (feat. French Montana) – ( 9 głosów )
Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close