Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor USA

Simon Cowell komentuje udział Britney Spears w X FactorzeSimon Cowell pojawił się ostatnio w programie The Ellen DeGeneres Show i skomentował pobyt Britney Spears w programie X Factor USA.

Ellen zapytała dlaczego Britney nie powróci jako jurorka w trzecim sezonie programu (razem z L. A. Reidem została zastąpiona przez Kelly Rowland i Paulinę Rubio).

Myślę, że jeśli mamy być szczery z tobą, był taki czas, kiedy wszyscy starali sie znaleźć jak największą gwiazdę do panelu jurorskiego. I patrząc na popowych artystów… Jennifer Lopez oraz ta druga… W The Voice, nie pamiętam. Blondynka… Christina!

Ellen dalej ciągnęła Cowella za język…

Ona nie czuła się dobrze z tym, że musi kogoś skrytykować. Nie podobało się jej również, jak uczestnicy odpowiadali jej, nie czuła się dobrze. Lubiłem ją, jednak zdecydowaliśmy się na zmianę w tym roku.

X Factor USA, edycja trzecia startuje 11 i 12 września 2013 roku. W panelu jurorskim znajdują się Simon Cowell, Demi Lovato, Paulina Rubio i Kelly Rowland.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

3 Comments

  1. Na szczęście Britney Spears nie jest niezastąpiona – wiele osób może zająć jej miejsce, a program na tym wiele zyska :)

  2. No ak dla mnie Britney była za bardzo sztywna :/ Jakby cię bała.
    Po tych spotach widać radykalne zmiany. Wesoła atmosfera dobrze się bawią może to spowoduje wzrost oglądalności :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.