Dział News Albumy Siemacha po kolędzie: posłuchaj świątecznego albumu

Siemacha po kolędzie: posłuchaj świątecznego albumu

Młodzi wykonawcy z Universal Music Polska oraz Magic Records wzięli udział w nagraniu płyty z kolędami, z której dochód zostanie przeznaczony na budowę domu dziecka w Odporyszowie. Finalny efekt prac trafił na półki sklepowe dziewiątego dnia grudnia, a już dzisiaj dostępny jest u Nas również do odsłuchu.

Obok takich gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej jak Margaret, Pamela Stone, Rafał Brzozowski, Honorata Skarbek, Kasia Popowska, Marcin Kindla, Maria Niklińska, Adi Kowalski i Sarsa Markiewicz usłyszmy też utalentowanych wychowanków Stowarzyszenia Siemacha. Na wydawnictwie znajdziemy najpiękniejsze polskie kolędy, choć nie zabraknie śpiewanych w języku angielskim kawałków Santa Claus Is Coming To Town czy Silent Night.


W projekcie wzięli udział i patronują mu ponadto między innymi: kard. Franciszek Macharski – przyjaciel i „ambasador” SIEMACHY od 1993 roku, Członek Honorowy Stowarzyszenia, którzy nagrał na płytę refleksję świąteczną – „Nowość Bożego Narodzenia” oraz ONZ Polska. Honorowy patronat nad albumem objął wieloletni przyjaciel SIEMACHY – Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk.

Wychowankowie Siemachy to młodzi ludzie, w wieku od 12 do 18 lat, którzy na co dzień spędzają wiele czasu w pracowniach muzycznych prowadzonych przez Siemachę. Właśnie tam, korzystając z możliwości kontaktu z rówieśnikami oraz udziału w bezpłatnych warsztatach, rozwijają swoje umiejętności wokalne i instrumentalne. Wielu z nich marzy o profesjonalnej karierze muzycznej, a niektórzy grają w amatorskich zespołach. Wychowankowie pochodzą z różnych miast i różnych środowisk – niektórzy z nich zmagają się problemami materialnymi, a inni pokonują ograniczenia o charakterze psychologicznym, społecznym czy emocjonalnym.

Bez względu na powód, dla którego korzystają z bezpłatnej oferty placówek Siemachy, łączy ich chęć tworzenia pozytywnej społeczności młodych ludzi i rozwijania swoich talentów. Niemal każdego dnia, w godzinach popołudniowych, spędzają czas na warsztatach i spotkaniach w Siemasze. Ich występy muzyczne są stałym elementem wszystkich uroczystości Stowarzyszenia.

Tracklista:

 1. Nowość Bożego Narodzenia – Refleksja świąteczna kard. Franciszka Macharskiego
  kard. Franciszek Macharski
 2. Lulajże Jezuniu
  Siemacha
 3. Gdy śliczna panna
  Maria Niklińska & Jakub Szwast
 4. Cicha noc
  Kasia Popowska & Kasia Ignatowicz
 5. 5. Dzisiaj w Betlejem
  Adi Kowalski & Natalia Stachyra
 6. Jezus malusieńki
  Marcin Spenner & Klaudia Gątarz
 7. Wśród nocnej ciszy
  Honorata Skarbek & Aniela Oleszek
 8. Bóg się rodzi
  Marcin Kindla & Paulina Kaczor
 9. Santa Claus Is Coming To Town
  Margaret & Pamela Stone
 10. Z kopyta kulig rwie
  Rafał Brzozowski & Siemacha
 11. Anioł pasterzom mówił
  Paulina Kaczor & Gabrysia Marat, Marta Sarsa Markiewicz
 12. Pójdźmy wszyscy do stajenki
  Rafał Brzozowski, Marcin Kindla, Margaret, Natali, Honorata Skarbek, Marta Sarsa Markiewicz, Jakub Szwast, Pamela Stone, Marcin Spenner, Adi Kowalski, Maria Niklińska, Kasia Popowska, Kasia Ignatowicz
 13. Silent Night
  Pamela Stone

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.