Dział News Sia pomaga polskim psiakom

Sia pomaga polskim psiakom

Australijska wokalistka Sia, znana z takich utworów jak Chandelier, Elastic Heart, Cheap Thrills czy Breathe Me, przygotowała na święta specjalną akcję charytatywną.

Artystka, która nie raz podkreślała, że kocha zwierzęta, postanowiła pomóc jednemu z polskich schronisk. Wybór padł na placówkę w Celestynowie, gdzie przebywa ponad 300 zwierzaków. W Polsce Sia pojawić osobiście się nie może, ale zaprasza na event, który odbędzie się 6 grudnia w siedzibie Warner Music Poland przy ulicy Osmańskiej 11 w Warszawie. Tego dnia odbędzie się wspólne pakowanie prezentów dla piesków – suchej karmy i akcesoriów. Osoby uczestniczące w wydarzeniu mogą także własne prezenty dla psiaków- karmę, obroże, szampony czy zabawki. Na wszystkich pomocników czekać będą świąteczne niespodzianki.

 

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Popularne