Dział WideoTeledyski

Sia wspiera walkę z HIV prezentując nowy teledysk

Artyści swoją popularność wykorzystują w różnych celach, ale zawsze przyklaskujemy tym, którzy angażują się w kampanie społeczne. Jedną z nich jest Sia, która zaprezentowała, nagrany w szczytnym celu, utwór, a wraz z nim – teledysk.

Teledysk do utworu Free Me promuje akcję społeczną #endHIV. Sia całkowity zysk ze sprzedaży utworu przeznaczy fundacji badawczej, zajmującej się wynalezieniem e-szczepionki zapobiegającej HIV.

W klipie rolę główną gra, znana między innymi z filmów Avatar oraz ColombianaZoe Saldana. W roli narratora występuje natomiast laureatka Oscara za rolę w filmie Motyl Still Alice – Julianne Moore. Klip możecie obejrzeć tutaj:

Dyskografię Sii zamyka, wydany w styczniu 2016 roku, krążek This Is Acting. Australijka ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych.

Tags
Show More


Piotr Korpalski

Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Entuzjasta współczesnej polskiej muzyki w wydaniu pozamainstreamowym. Cały czas poszukuje jednak nowych inspiracji, które pozwolą mu się rozwinąć. Zdystansowany i uważny obserwator, a nade wszystko dobry słuchacz.

Related Articles

2 Comments

  1. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że ta piosenka jest odświeżona, była wcześniej nagrana, bardziej taki odrzut, demo, co najmniej 3 lata temu :)
    Świetnie, że ujrzała światło dzienne i ma przekaz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *