Dział WideoWystępy na żywo

Shawn Mendes i John Legend na żywo w X Factor UK

Kolejny odcinek programu X Factor za nami. Tym razem na scenie pojawili się Shawn Mendes oraz John Legend.

Liczba uczestników trzynastego sezonu programu The X Factor UK po raz kolejny uległa zmianie. W przyszłym tygodniu usłyszymy już tylko 9 zawodników, którzy nadal walczyć będą o miejsce w finale. Jak co tydzień nie mogło zabraknąć muzycznych gości.

Jako pierwszy na scenie pojawił się Shawn Mendes. Młody wokalista zaśpiewał dla widzów swój najnowszy singiel zatytułowany Mercy. Kawałek pochodzi z wydanego we wrześniu albumu Illuminate.

 

Na scenie pojawił się również John Legend. Piosenkarz podczas minionego tygodnia robił za gościnnego jurora i wpierał uczestników swoimi radami. Na scenie zaprezentował utwór Love Me Now.

 

Jako dodatek mamy dla was również występ Nicole Scherzinger, która w tym sezonie jest mentorką chłopaków. Piosenkarka otworzyła sobotnie show wykonując mash-up I’m Every Woman oraz Respect.

Tags
Show More

Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close