AlbumyDział NewsInformacje ogólne

„Handwritten (Revisited)” Shawna Mendesa dostępny również w Polsce

Pod koniec 2015 roku swoją premierę miała reedycja debiutanckiego krążka Shawna. Teraz wiemy już, kiedy to wydawnictwo pojawi się w naszym kraju.

Shawn Mendes to Kanadyjski piosenkarz i autor tekstów. Na swoim koncie ma jeden studyjny album pt. Handwritten, który miał swoją premierę w kwietniu 2015 roku. To właśnie z niego pochodzi kawałek Stitches, który przyniósł wokaliście największy rozgłos. Po ponad pół roku od wydania płyty Shawn zdecydował się na jej reedycje.

Handwritten (Revisited) trafił do sprzedaży 20 listopada 2015 roku. Nowa wersja zawiera piosenki z podstawowej wersji krążka, z której 5 zostało zastąpionych przez ich wersje live. Dodane zostały również cztery nowe utwory. Wśród nich znajduje się singiel I Know What You Did Last Summer nagrany we współpracy z Camilą Cabelo. Płyta będzie dostępna w Polsce pod naszym patronatem już od 29 stycznia.

 

Tags
Show More


Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.