Dział NewsGarść informacji

Shape Of You z trzema miliardami odsłon na YouTubie

Shape Of You przekroczyło właśnie kolejną granicę. Teledysk do singla Eda Sheerana w serwisie YouTube obejrzano ponad trzy miliardy razy.

Shape Of You z trzema miliardami odsłon na YouTubie

Nieco ponad rok od premiery teledyskowi do Shape Of You zajęło zdobycie trzech miliardów obejrzeń na YouTubie. 5 stycznia 2017 roku Ed Sheeran opublikował teledysk do singla zwiastującego płytę Divine. Klip został wyreżyserowany przez Jasona Koeniga, a oprócz Eda widzimy w nim także Jennie Pegouskie. Shape Of You błyskawicznie podbiło świat, stając się jedną z najważniejszych piosenek ubiegłego roku.

Obecnie jest to czwarty najpopularniejszy film na YouTubie. Teledysk do Shape Of You wyprzedzają tylko klipy do Gangnam Style (3,5 miliarda odsłon), See You Again (3,32 mld wejść) oraz Despacito, które może pochwalić się zawrotną ilością 4,6 miliardów obejrzeń.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *