All About MusicUtwór Tygodnia

Podium prawie niezmienne, Ed zamienia się miejscem z Darią. „Shape Of You” Utworem Tygodnia po raz drugi!

Rihanna i Krzysztof Zalewski pozostają na podium, a Daria Zawiałow zamienia się miejscami (1-4) z Edem Sheeranem. Debiutuje Amy Macdonald.

Ubiegłotygodniowy numer jeden, Daria Zawiałow, spada na miejsce czwarte, a właśnie z czwartego na pierwsze awansuje Ed Sheeran z utworem Shape Of You. Rihanna utrzymuje miejsce drugie, a Krzysztof Zalewski miejsce trzecie. Od tego tygodnia również Rihanna będzie mogła zbierać już duże negatywne punkty, z racji przebywania na liście 15 tygodni.

Castle On the Hill Eda Sheerana awansuje z miejsca 8. na 5., a na miejscu 6. debiutuje Amy Macdonald z utworem Dream On. 23. tydzień na liście – i w top 10 – notuje W ciemno Piotra Zioły.

Adele spada z miejsca 5. na 8., a LP z 7. na 9. Do TOP 10 powraca twenty one pilots, co ratuje ich przed wypadnięciem z zestawienia. Niestety, dwa utwory listę muszą opuścić, ponieważ za równo Mercy Shawna Mendesa jak Thursday Buraka Yetera spędziły trzy tygodnie pod rząd na miejscach 16-20. Z TOP 10 wypada Agnieszka Chylińska i zbiera jeden punkt ujemny, podobnie jak The Weeknd z utworem Starboy. Dwa tygodnie na miejscu 20. spędzają Bezdroża Sylwii Grzeszczak i jak tak dalej pójdzie, to za tydzień wypadną.

[table id=147 /]

Z poczekalni nikt nie awansuje zbierając sto głosów, jednak dwa kawałki i tak musimy awansować z racji odpadnięcia Shawna i Buraka. Awansują Katy i Ania.

ScreenShooter

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *