All About MusicUtwór Tygodnia

Imagine Dragons debiutują w TOP 3. Ed Sheeran wygrywa z Krzysztofem Zalewskim. „Shape of You” Utworem Tygodnia po raz czwarty!

Ed Sheeran wygrywa z Krzysztofem Zalewskim o kilka punktów. Jego Shape of You wygrywa po raz czwarty. W TOP 3 debiutuje Imagine Dragons, a trzy utwory wylatują z zestawienia.

Jak pisaliśmy przed kilkoma minutami, Heathens zespołu twenty one pilots zostało Złotym Utworem All About Music. To 30 Złoty Utwór na naszej stronie.

Po tym jak przed tygodniem Rihanna opuściła nasze zestawienie w glorii i chwale, Ed Sheeran może w końcu objąć prowadzenie. W tym tygodniu awansuje z miejsca drugiego na pierwsze. Krzysztof Zalewski również awansuje – z 4. na 2. (utwór Miłość Miłość), natomiast Jak dobrze również zalicza awans – z miejsca 11. na 6.

Spory spadek notuje Daria ZawiałowMiłostki spadają z miejsca 2. na 8. natomiast Kundel Bury awansuje z 6. na 4. Na miejscu trzecim nowość – Believer Imagine Dragons. Druga nowość zalicza słaby wynik That’s What I Like Bruno Marsa rozpoczyna swoją przygodę z miejsca 13.

Agnieszka Chylińska ratuje się przed wylotem awansując z 12. na 9. Jest to 22. tydzień utworu na liście. Brakują jeszcze trzy do Złota.

[table id=152 /]

Zestawienie opuszczają natomiast trzy kawałki. Heathens twenty one pilots zostało Złotym Utworem. Move Your Body Sii spędza cztery tygodnie z pięciu na miejscach 16-20, natomiast Love My Life Robbie’ego Williamsa trzy tygodnie na miejscach 16-20.

ScreenShooter

Kto wejdzie w ich miejsce? Green Light Lorde zebrało ponad 100 głosów, co daje automatyczny awans. Kolejne dwa utwory zbieramy z ostatnich pięciu poczekalni. Są to The Chainsmokers z Coldplay oraz Kygo z Seleną Gomez. Co ciekawe, był to ostatni tydzień dla Kygo i Seleny, i gdyby nie fakt, że zestawienie opuszczają aż trzy utwory, ten utwór wciąż by nie awansował (w przypadku jednego utworu byłaby to Lorde, dwóch The Chainsmokers, a dopiero przy trzech Kygo i Selena).

ScreenShooter

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

  1. „Shape of You” ma szansę na status Złotego Utworu :) Szkoda wylotu Sii :( Dobrze, że The Weeknd awansuje :) Krzysiek Zalewski i Daria Zawiałow zawładnęli top 10 :) Adele i Ed z „Castle on the Hill” mogą niebawem wylecieć… Szkoda by było. A Chylińska niepotrzebnie nadal w zestawieniu, gdyż powinna była odpaść w poprzednim tygodniu (4. z 5. tygodni poza top 10…)…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *