Dział News Shakira wybrała kolejny singiel z płyty El Dorado

Shakira wybrała kolejny singiel z płyty El Dorado

Niespodzianka od Shakiry. Dzień po zakończonej trasie koncertowej Kolumbijska wokalistka umieściła w sieci teledysk do kolejnego singla z płyty El Dorado.

Na kolejny utwór promujący wydaną w tamtym roku płytę El Dorado Shakira wybrała kompozycję Nada. Premiera teledysku do niej odbyła się podczas koncertu w Bogocie, który wieńczył trwającą od czerwca międzynarodową trasę El Dorado Tour. Niedługo po tym klip trafił do sieci.

Nada to piąty singiel z płyty El Dorado. Jedenastą w karierze płytę Shakiry dotychczas promowały Chantaje, Trap (oba nagrane z pochodzącym z Kolumbii Malumą), Me Enamoré oraz Perro Fiel. W międzyczasie Kolumbijka wydała Clandestino, w którym także możemy usłyszeć rodaka wokalistki.

 

Arkadiusz Zroślak
Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.