Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Sensacyjne odejście w Bitwie na głosy!

Sensacyjne odejście w Bitwie na głosy!

Za nami czwarty odcinek Bitwy na głosy. Odpadła… Beata Kozidrak! Ogromne zaskoczenie. Kolejne po przeciwnej stronie – najlepszy okazał się… Piotr Rubik

Wg portali plotkarskich, Beata Kozidrak miałaby zarabiać najwięcej za pojawienie się w programie – ok. 350 tys. To oznacza, że przy czterech odcinkach za jeden epizod Kozidrak otrzymała 87,5 tys. zł! To więcej niż np. taka Jula, która prawdopodobnie dotrze do ostatniego odcinka, za jej gaża wynosi 70 tys. Ale przejdźmy do wczorajszego odcinka.

Program rozpoczął się fenomenalnym występem jurorów i ich chórów, którzy wykonali Dziwny jest ten świat Czesława Niemena. Subiektywnie mogę powiedzieć, że Ewa Farna pobiła wszystkich pozostałych trenerów, w tym Piaska i Kozidrak. Była fenomenalna.

Dalej mieliśmy występy konkursowe. Rozpoczęła Jula z bardzo dobrym i chwalonym przez trenerów występem. Jej grupa wykonała Skrzydlate ręce Eneja. Piotr Rubik wybrał amerykańską grupę Train i jego drużyna wykonała ich Drive By. Potem olsztyński afroteam Barona i Tomsona z Afromental wykonał If I Ain’t Got You Alicii Keys. Był to najbardziej chwalony wykon przez wszystkich trenerów. Po koniec odcinka to oni właśnie jednomyślnie zdecydowali, że to był najlepszy wykon tego odcinka.

Odwrotnie było przez Billie Jean Michaela Jacksona, które wykonała drużyna Ewy Farnej. Zawodem był również utwór Burn It Down Linkin park, na który zdecydowała się Beata Kozidrak i jej drużyna. Chwalone znów były drużyny Piaska i Libera. Ta pierwsza wykonała Moją i twoją nadzieję zespołu Hey, a ta druga Apologize OneRepublic.

Na koniec przyszedł czas na wyniki. Trzecie miejsce zajęła drużyna Libera, drugie Andrzeja Piasecznego, a odcinek – niespodziewanie – wygrała warszawska drużyna Piotra Rubika. Zaskoczenie pojawiło się również przy ogłaszaniu przegranego – odpadła Beata Kozidrak. Tym samym diva muzyki polskiej została pokonana m.in. przez Piaska, Rubika czy dwie młode artystki – Farnę i Julę.

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.