Dział News Sean Paul z kolejnym singlem na miarę przeboju radiowego

Sean Paul z kolejnym singlem na miarę przeboju radiowego

Pochodzący z Jamajki Sean Paul kontynuuje promocję swojej ostatniej, wypełnionej gwiazdorskimi duetami płyty. Kolejny singiel z albumu Mad Love the Prequel doczekał się właśnie teledysku.

W październiku ogłoszono, że kolejnym singlem Mad Love the Prequel – ostatniej płyty Seana Paula zostanie otwierający ją numer Naked Truth. W tym kawałku, oprócz jamajskiego reprezentanta muzyki dancehall możemy usłyszeć także Jhené Aiko. Teraz Naked Truht doczekało się także oficjalnego, tanecznego teledysku, który w sieci pojawił się 4 grudnia.

Naked Truth jest już szóstym singlem z Mad Love the Prequel. Promocja tej płyty zaczęła się wraz wydaniem hitowego No Lie, w którym Seana wspiera Dua Lipa. Na następne single zostały wybrane Tek Weh Yuh Heart, Body, Mad Love oraz Tip Pon It.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.