Dział News Chart Watch "Scarlett" Przebojem 25-lecia Radia ZET

„Scarlett” Przebojem 25-lecia Radia ZET

Radio ZET obchodzi właśnie 25-lecie istnienia. Z tej okazji stacja zorganizowała plebiscyt na przebój ćwierćwiecza. Podczas wczorajszego, ostatniego już koncertu „Lata Zet i Dwójki” ogłoszono, że wygrywa… Scarlett.

25 lat to szmat czasu, jeżeli chodzi o historię muzyki. Sporo zmieniało się także w polskiej muzyce rozrywkowej. Podczas 25 lat poznaliśmy takie hity jak Szklanka wody, Nasze randez-vous, W stronę słońca czy Wasted.

Radio ZET postanowiło uczcić swój jubileusz na różne sposoby. W ramach świętowania oprócz organizacji konkursów z nagrodami stacja podjęła się także zrobieniem plebiscytu na przebój ćwierćwiecza.

Podczas wczorajszego koncertu w Uniejowie ogłoszono laureata. Okazało się, że słuchacze Radia ZET spośród 100 propozycji wybrali… Scarlett zespołu LemON na Przebój 25-lecia.

 

Beata Prętnickahttp://mojemuzykowanie.blog.pl
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Popularne