All About MusicUtwór Tygodnia

Pierwsze miejsce Justina Timberlake’a i Chrisa Stapletona. „Say Something” Utworem Tygodnia!Say Something, przebój nagrany wspólnie przez Justina Timberlake’a i Chrisa Stapletona, po raz pierwszy podbija nasze zestawienie. Oprócz tego na podium ze sporym awansem powraca Dua Lipa, a domyka je polski duet.

Trzeci singiel pochodzący z Man of the Woods, czyli najnowszej płyty Justina Timberlake’a, dzięki Waszym głosom odnotowuje awans o pięć oczek i po raz pierwszy zyskuje miano Utworu Tygodnia. Jeszcze większym skokiem, bo o dwanaście pozycji, pochwalić się może Dua Lipa z jej utworem zatytułowanym IDGAF. Podium w tym tygodniu domyka Taco Hemingway i Quebonafide z singlem Tamagotchi.

Tuż za najlepszą trójką kolejny kawałek z lepszym w porównaniu do poprzedniego tygodnia wynikiem. Jest nim Whatever It Takes nagrane przez amerykański zespół Imagine Dragons. Tuż za nimi plasuje się liderka ostatniego zestawienia, czyli Natalia Nykiel i jej Kokosanki.

Dalej na miejscu szóstym znalazł się hit La Louze od grupy Shanguy, z którą kilka dni temu na łamach All About Music pojawił się wywiad. Siódmą lokatę w tym tygodniu zajmuje Years & Years z utworem Sanctify, a oczko niżej znalazł się Shawn Mendes, o którym było ostatnio bardzo głośno w naszym kraju. Wszystko za sprawą zapowiedzi koncertu w Polsce, na który bilety rozeszły się w mgnieniu oka.

Na dziewiątym miejscu najnowsze notowanie spędza BARANOVSKI i jego Dym. Polak odnotowuje spadek o sześć oczek. Najlepszą dziesiątkę w tym tygodniu domykają Motyle i ćmy autorstwa Sarsy.

null

Najwięcej Waszych głosów ponownie zdobył duet Calvina Harrisa i Dua Lipy, jednak w tym tygodniu żaden utwór nie awansuje z poczekalni.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.