Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor UK

Sam Bailey wygrała 10. edycję X Factora w Wielkiej Brytani!Sam Bailey, podopieczna powracającej do loży jurorskiej Sharon Osbourne, wygrała dziesiątą edycję brytyjskiego X Factora. Jej debiutanckim singlem został utwór Skyscraper, który oryginalnie wykonywała Demi Lovato. W finale Bailey pokonała 17-letniego Nicholasa McDonalda, podopiecznego Louisa Walsha.

Sam Bailey w sobotnim odcinku zjawiskowo wykonała And I Am Telling You I’m Not Going w duecie z Nicole Scherzinger. W niedzielnym odcinku zaprezentowała swoją wersję ballady Jennifer Rush, The Power of Love (spopularyzowanej również przez Céline Dion) oraz propozycję zwycięskiego singla: Skyscraper, czyli kawałka oryginalnie wykonywanego przez Demi Lovato.

Prócz kontaktu płytowego opiewającego na milion brytyjskich funtów, Sam Bailey będzie supportować brytyjskie koncerty Beyoncé podczas trasy koncertowej Mrs. Carter Show World Tour w 2014 roku.

Duet z Nicole

The Power of Love

Winner’s Single – Skyscraper

The Edge of Glory

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles