Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Ruszyła 5. edycja Mam Talent!W sobotę premierę miał pierwszy odcinek talent-show Mam Talent!. Skład jurorski pozostał bez zmian. Małgorzata Foremniak, Robert Kozyra oraz Agnieszka Chylińska postanowili wyłowić kolejny talent.

Oprócz występów akrobatycznych, tanecznych, fakirystyczno – cyrkowych znalazły się również talenty muzyczne. Na uwagę zasługuje zespół Recykling Band, którzy zaprezentował się na instrumentach wykonanych z odpadów pomieszane z elektroniką. Słuchajcie, to było świetne usłyszeli od Chylińskiej, która później dodała iż są oni wyśmienitymi muzykami. Oryginalność, autentyczność, nowatorskość to podkreśliła Małgosia a Robert dodał, że jest to niewątpliwie odlotowy show. Czy powstanie moda na granie na odpadach?

Kolejnym młodym tym razem speiwającym śpiewającym kandydatem był Dawid Rajfur, który wykonał utwór King of Leon – Use Somebody i swoim występem zyskał przychylność nie tylko publiczności, ale też jury, które gratulowało mu występu oklaskami na stojąco. Od Małgorzaty usłyszał życzenia wygrania tego programu a Chylińska prawie zaniemówiła. Oczywiście otrzymał trzy głosy na TAK.

Pierwszy odcinek pokazał wielu uzdolnionych młodych ludzi, byliśmy świadkami zaręczyn oraz przez cały czas towarzyszyły nam cięte uwagi Chylińskiej. Pozostaje nam czekać na kolejne odcinki, w których być może pojawią się kolejne muzyczne talenty.

Tags
Show More


Marta Mrowiec

Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.