Polska wokalistka Pola Rise na muzycznej scenie pojawiła się w 2014 roku. Z wydaniem swojego debiutanckiego albumu czekała jednak do bieżącego roku. A jak płyta, to i promująca ją trasa koncertowa.

Będziemy mieć przyjemność uczestniczenia w koncercie Poli w Poznaniu. Artystka zaśpiewa w stolicy województwa wielkopolskiego już we wtorek, 16 października. Koncert odbędzie się w klubie Meskalina (ul. Stary Rynek 6). Bilety wciąż są w sprzedaży. Wejściówka kosztuje 30 PLN (w dniu koncertu 39 PLN).

Pola Rise wystąpi w towarzystwie swojego zespołu, w skład którego wchodzą muzycy grający na takich instrumentach jak pianino, skrzypce, perkusja i gitara. Usłyszymy materiał z albumu Anywhere But Here, na który trafiły takie piosenki jak Blackstar i OhOH.

Zapraszamy!

 

Zuzanna Janicka
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.
Poprzedni artykułEminem producentem filmu o amerykańskim rapie
Następny artykułMela Koteluk prezentuje pierwszy singiel z nowej płyty