Dział News Pola Rise wystąpi w Poznaniu

Pola Rise wystąpi w Poznaniu

Polska wokalistka Pola Rise na muzycznej scenie pojawiła się w 2014 roku. Z wydaniem swojego debiutanckiego albumu czekała jednak do bieżącego roku. A jak płyta, to i promująca ją trasa koncertowa.

Będziemy mieć przyjemność uczestniczenia w koncercie Poli w Poznaniu. Artystka zaśpiewa w stolicy województwa wielkopolskiego już we wtorek, 16 października. Koncert odbędzie się w klubie Meskalina (ul. Stary Rynek 6). Bilety wciąż są w sprzedaży. Wejściówka kosztuje 30 PLN (w dniu koncertu 39 PLN).

Pola Rise wystąpi w towarzystwie swojego zespołu, w skład którego wchodzą muzycy grający na takich instrumentach jak pianino, skrzypce, perkusja i gitara. Usłyszymy materiał z albumu Anywhere But Here, na który trafiły takie piosenki jak Blackstar i OhOH.

Zapraszamy!

 

Zuzanna Janicka
Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.