Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku, zaprezentujemy Wam wszystkie kraje i wszystkich reprezentantów w Konkursie Piosenki Eurowizji 2017. W tym roku mamy 43. uczestników, a to przełoży się na 43. eurowizyjne artykuły. Sprawdźcie szczegóły.

Startujemy już od jutra, na razie alfabetycznie, ponieważ nie znamy kolejności występów w półfinałach. Zaczniemy Albanią i Australią, codziennie jeden artykuł. W tym roku cykl eurowizyjny w całości przygotował dla Was Szymon Kubik.

Oto rozkład jazdy na tę chwilę, w momencie, gdy zostanie ogłoszona kolejność występów, zamienimy wszystko tak, aby już iść wg tego, jak prezentować się będą kolejne kraje w konkursie.

ScreenShooter

Na Youtubie Eurowizji pojawiły się już recapy wszystkich uczestników.

Kto jest Waszym faworytem?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKasabian zapowiadają nową płytę
Następny artykułNowy utwór: Trey Songz – Animal
Łukasz Mantiuk
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.