Dział News Albumy Posłuchaj w całości: Rosalie. - Flashbacks

Posłuchaj w całości: Rosalie. – Flashbacks [ODSŁUCH]

Rok temu zadebiutowała na polskim rynku muzycznym dzięki EPce Enuff. Dziś powraca z nowym wydawnictwem, które zwiastuje singiel A pamiętasz? Długo wyczekiwany longplay od Rosalie. właśnie trafił do sprzedaży.

19 stycznia 2018 r. na półkach w sklepach muzycznych pojawił się pierwszy studyjny album podopiecznej Alkopoligamia.com – Rosalie. Na płytę zatytułowaną Flashbacks składa się 12 premierowych kompozycji, a wśród nich ciepło przyjęty singiel A pamiętasz?, który został nagrany we współpracy z Suwalem związanym z Flirtini Records.

Za produkcję wszystkich poniższych kompozycji odpowiada czołówka muzyków niezależnej sceny muzycznej. .

 1. U.N.D.E.R.S.T.A.N.D.
 2. Spokojnie
 3. Tell Me
 4. TheOne
 5. Home
 6. Po co?
 7. Królowa
 8. About Us
 9. A pamiętasz?
 10. Ocean
 11. The Killing
 12. Enuff

Wraz z przedsprzedażą płyty Flashbacks, w której Rosalie. prezentuje nam odważne podejście do muzyki r&b, wystartowała sprzedaż koszulek i bluz zaprojektowanych przez wokalistkę i Rybskiego. Zestawy z albumem dostępne były jedynie w preorderze i można je było nabyć tylko za pośrednictwem tej strony internetowej.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)