AlbumyDział NewsDział WideoPremierowe utworyWystępy na żywo

Zwyciężczyni The Voice Kids wydała swój debiutancki singiel

Roksana Węgiel - ŻyjW weekend został wyemitowany finał pierwszej, polskiej edycji formatu The Voice Kids. Sprawdźcie, jak brzmi debiutancki singiel triumfatorki programu.

W tym roku w Polsce zadebiutowała mutacja programu The Voice skierowana dla najmłodszych wokalistów. W finale programu, w którym gości specjalnymi byli Natalia Nykiel oraz Jorge Blanco, triumfowała Roksana Węgiel.

Dwunastoletnia wokalista w finałowym odcinku wykonała trzy utwory: Purple Rain Prince’a, To Nie Ja z repertuaru swojej mentorki, Edyty Górniak, oraz premierową kompozycję Żyj. Autorem utworu jest Juliusz Kamil, który w 2013 roku dotarł do półfinału The Voice of Poland. Debiutancki singiel Roksany Węgiel, 24 godziny od publikacji w serwisie YouTube, został wysłuchany już ponad pół miliona razy.

Studyjna wersja utworu brzmi następująco:

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.