Dział News Albumy Zwyciężczyni The Voice Kids wydała swój debiutancki singiel

Zwyciężczyni The Voice Kids wydała swój debiutancki singiel

W weekend został wyemitowany finał pierwszej, polskiej edycji formatu The Voice Kids. Sprawdźcie, jak brzmi debiutancki singiel triumfatorki programu.

W tym roku w Polsce zadebiutowała mutacja programu The Voice skierowana dla najmłodszych wokalistów. W finale programu, w którym gości specjalnymi byli Natalia Nykiel oraz Jorge Blanco, triumfowała Roksana Węgiel.

Dwunastoletnia wokalista w finałowym odcinku wykonała trzy utwory: Purple Rain Prince’a, To Nie Ja z repertuaru swojej mentorki, Edyty Górniak, oraz premierową kompozycję Żyj. Autorem utworu jest Juliusz Kamil, który w 2013 roku dotarł do półfinału The Voice of Poland. Debiutancki singiel Roksany Węgiel, 24 godziny od publikacji w serwisie YouTube, został wysłuchany już ponad pół miliona razy.

Studyjna wersja utworu brzmi następująco:

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne