Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

Roksana Węgiel wygrała pierwszą, polską edycję programu The Voice KidsZnalezione obrazy dla zapytania Roksana WęgielRoksana Węgiel, podopieczna Edyty Górniak, wygrała pierwszą, polską edycję programu The Voice Kids. Wygrała m.in. kontakt płytowy z Universal Music Polska i 40 tys. zł.

Uprawia akrobatykę, taniec towarzyski oraz należy do hip-hopowej grupy R-Revolution. Jej największą pasją jest judo. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” Roksana zaśpiewała wielki przebój Beyoncé „Halo” i zrobiła muzyczne Ippon seoi nage (chwyt judo). To właśnie do niej Edyta Górniak powiedziała: Myślę, że Beyoncé w Twoim wieku nie miała takiego głosu.

W sieci już zadebiutował pierwszy singiel młodej wokalistki, Żyj. Tekst i muzykę napisał Julisz Kamil, finalista The Voice of Poland, The Voice of Switzerland i Must Be The Music – Tylko Muzyka.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.