Dział WideoTeledyski

Rita Ora prezentuje teledysk do „Girls”Brytyjska artystka, aktorka i autorka tekstów – Rita Ora, od dawna zapowiadała, że chciałaby, żeby na jej nadchodzącym albumie znalazł się „girlpower” utwór w stylu Lady Marmalade. Właśnie nadszedł ten czas. W tym momencie ukazał się teledysk do długo oczekiwanego singla „Girls”, z gościnnym udziałem m.in. Cardi B.

Stworzony wspólnymi siłami utwór Girls został opublikowany 11 maja 2018 r. W piosence gościnnie usłyszymy Cardi B, Bebe Rexhe i Charli XCX, które od niedawna kręcą również teledysk do wspomnianej kompozycji – jego premiera nie jest jeszcze znana. Przedpremierowo Rita Ora po raz pierwszy zagrała tę piosenkę podczas ubiegłorocznego Radio 1’s Big Weekend 2017, gdzie na scenie towarzyszyła jej wspomniana wyżej Charlotte oraz Raye.

Klip trafił na oficjalny kanał YouTube wokalistki w środę, 6 czerwca 2018 r.

Kolaboracja pomiędzy tymi czterema artystkami jest korzystna dla każdej ze stron. Otóż Charli XCX i Rita Ora znane są na Wyspach Brytyjskich, a Cardi B i Bebe Rexha aktualnie okupują szczyty amerykańskich list przebojów. Czy czeka nas światowy hit?

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

9 Comments

  1. No nie wiem, czy to dobry pomysł. Bebe jest nijaka, Cardi wkurzająca, Charli za dobra na nowe „Lady Marmalade”, a Rita powinna się skupić na sobie, a nie na promowaniu koleżanek

    1. Ale to jest dobrze przeprowadzona promocja. Tak jak wspomniałem w newsie – coś za coś. Rita wypromuje Cardi i Bebe w UK, a one ją w USA. Przypominam, że w styczniu wydaje razem z LIamem „For You”, które pewnie odbije się głośnym echem w USA. „Girls” pociągnie dalej sukces Ory i ładnie wypromuje się z nową płytą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.