Dział NewsDział WideoNagrody muzyczneWystępy na galach

Rihanna wystąpiła na MTV Video Music Awards czterokrotnie!

Nie raz, nie dwa razy, a cztery razy na scenie pojawiła się Rihanna! Artystka zaprezentowała przekrój swoich największych przebojów w czterech różnych odsłonach. Zobaczcie wszystkie występy Rihanny!

Pop medley

Dancehall Medley

R&B medley

Soul medley

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

12 Comments

  1. Jedno pytanie : po cholere jej ten mikrofon? Ona umie śpiewać tylko jak się skupi maksymalnie, a tu biega non stop po scenie i tylko wyje i jęczy do mikrofonu co jakis czas jakby ją ze skóry obdzierali. Jak już sobie wymyślili takie show gdzie się ciągle rusza to lepiej by było jakby tylko tańczyła zamiast udawać, że jest w stanie śpiewać i tańczyć jednocześnie jak Beyonce.

    1. Dla mnie kompromitacją jest występ z nagranym wcześniej wokalem. A co do Riri, nikt Ci nie każe jej lubić. Miliony fanów na świecie kochają ją za to jaka jest i jak bardzo nie stara się udawać kogoś kim nie jest… 😜

    2. Przeciez wiesz doskonale, że jest w moim top 3 i ze ja uwielbiam. I tymbardziej mi przykro w takich momentach. Jak dla mnie takie występy na zywo powinny pokazywać siły wokalne, no ale chyba Rihanna chce być jak Britney ;d. Dobrze, że ten ostatni występ z Diamonds i Love on the brain chociaż spoko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close