AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Rihanna wybrała nowy singielTalk That TalkJak już wcześniej pisałem, fani Rihanny mieli za zadanie wybrać jej nowy teledysk. Nie wiem za bardzo czy właśnie ten konkretny utwór miał najwięcej głosów, ale Rihanna ogłosiła, że trzecim oficjalnym teledyskiem z płyty Talk That Talk będzie utwór o tym samym tytule. Gościnnie występuje w nim Jay-Z. Ale w nowej wersji pojawi się ktoś jeszcze…

W singlu udział weźmie również Kanye West, który ostatnio pracował z Jay-Z przy wspólnym krążku, Watch the Throne. Teraz cała trójka pojawi się w singlu Talk That Talk. To nie pierwszy raz, kiedy Rihanna, Jay-Z i Kanye West pojawiają się w jednym utworze. Wcześniej wspólnie wystąpili w singlu Run This Town z albumu The Blueprint 3 Jay-Z.

Informacja o nowej wersji utworu pojawiła się w australijskim radio, gdzie singiel You Da One miał premierę 1 stycznia. Nie wiadomo jeszcze, czy Talk That Talk będzie jedynie singlem w Australii czy na całym świecie.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.