Dział NewsOkładki

Rihanna w sesji dla 032c MagazineRihanna to jedna z tych wokalistek, które często brylują na okładkach różnych magazynów. Nie inaczej jest i teraz.

Rihanna tym razem gości na okładce znanego berlińskiego (choć publikowanego po angielsku) czasopisma kulturowego 032c Magazine. Jest to wydanie na zimę 2013/2014. Wokalistka stanęła tym razem przed obiektywem słynnego holenderskiego duetu Inez & Vinoodh, zaś stylizacjami zajęła się Mel Ottenberg. Na okładce Rihanna ubrana jest w czarny płaszcz typu oversize od Gucci. Stylizację dopełnia liczna biżuteria. Cała sesja zdjęciowa z magazynu znajduje się poniżej:

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

3 Comments

  1. Nie podoba mi się, chociaż sesja jak na nią całkiem standardowa. Mogła by się w końcu ogarnąć i robić porządną muzykę a nie ciągle grać ofiarę.

  2. Sesja raczej nie w moim guście. Są oczywiście zdjęcia, które mi się podobają jak np. 7, które wygląda trochę pin-up’owo, aczkolwiek każdy ma swoje zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.