Dział News Albumy Rihanna przygotowuje album reggae

Rihanna przygotowuje album reggae

 

Jakiś czas temu media plotkarskie obiegła informacja, że Rihanna przygotowuje dla nas dwa równoległe albumy. Te informacje okazały się nieprawdziwe. Teraz jednak w jednym z magazynów otrzymujemy newsy nad czym tak właściwie pracuje wokalistka.

Na najnowszej okładce czerwcowego wydania magazynu Vogue znajdziemy sesję zdjęciową z Rihanną w roli głównej. W środku oprócz zdjęć dostajemy szereg informacji dotyczących Rihanny. Co najważniejsze Chioma Nnadi opisuje nad czym pracuje wokalistka:

Wraz z następną płytą – jej dziewiątą – planuje stworzyć album reggae. Jest za wcześnie na mówienie, z kim współpracowała, ale jednym z nich może być Supa Dups, producent muzyczny z Jamajki, który pracował z takimi dancehallowymi świetnościami jak Beenie Man, Sean Paul czy Elephant Man. Jeśli Rihanna musiałaby wybrać swojego ulubionego artystę reggae wszech czasów, musiałby to być Bob Marley. „Będę brzmieć jak prawdziwy turysta, kiedy opowiem ci moje najlepsze piosenki Boba”, powiedziała, zatrzymując się, by przewinąć listę odtwarzania na swoim iPhonie, zanim zaczęła odtwarzać jego ulubione hity: Three Little Birds, No Woman, No Cry i Redemption Song (…)

Póki co jednak są to tylko słowo. Nie znamy żadnych bardziej szczegółowych informacji. Cały tekst możecie przeczytać tutaj.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Popularne