Gwiazdorski klip Reni Jusis. Zobacz teledysk do Aureoli z udziałem Grabariego, Radka Pestki czy Michała Piróga

Reni Jusis wydała dziś nowy teledysk, a w nim pełno gwiazd.

Reni Jusis nie przestaje promować swojego najnowszego albumu studyjnego ĆMA. Po zaprezentowaniu wideoklipów do singli Tyyyle Miłości oraz tytułowego Ćma, przyszedł czas na wybranie kolejnego utworu promującego jej najnowsze wydawnictwo i nakręcenie do niego oficjalnego wideo. Wybór padł na uwielbiany przez fanów kawałek Aureola. Co ciekawe, to właśnie fani wokalistki mieli szansę wystąpić na planie teledysku.

Do udziału w klipie artystka zaprosiła m.in. jednego z jej ulubionych polskich modeli – Radka Pestkę, tancerza Michała Piróga, oraz blogerów: Ciocię Liestyle oraz Piotra „Grabari” Grabarczyka. Zdjęcia zostały zrealizowane w hipnotyzujących przestrzeniach klubowych. Za reżyserię klipu odpowiadała Katka Michalak.

‚Jeśli nie można tańczyć, to nie jest moja rewolucja’ – twierdzi reżyserka klipu Katka Michalak. „Każdy w teledysku ma swój styl. Każdy tańczy jak chce. Trochę do muzyki, a trochę obok. Każdy jest inny i każdy wyjątkowy. Taniec jest wyzwoleniem, ucieczką, wolnością. Pozwala się wyżyć, wyzwala energię. Jest też piękny, zachwycający i pełen emocji. Ludzie często boją się tańczyć. Są zawstydzeni, schowani, cisi, niezauważalni. Dopiero z czasem nabieramy odwagi; za sprawą doświadczeń́, przeżyć́, smutków, upokorzeń́, upadków. Często tańczymy tylko w duszy, marząc o tym, by się̨ w końcu odważyć́ na to w rzeczywistości. Chciałam w tym obrazie pokazać taniec jako symbol wolności i odwagi. Nabieranie siły. Budowanie charakteru. Taniec jako wspólnota i  jednocześnie zabawa”.