Dział PublicystykaRemixlandia

(Remix)landia #4: Beyoncé, Lady Gaga, The Pussycat DollsPo tygodniu przerwy wracamy do zabawy z remixami. Dzisiaj ponownie Lady Gaga (ta to ma dopiero dużo remixów!), Queen Bey oraz Pussycat Dolls. W dodatku, dzisiaj wszystkie utwory zremixowała ta sama osoba – genialny Dave Audé.

Tak się składa, że Dave Audé tworzy naprawdę znakomite remixy. Poniżej znajdziecie zaledwie trzy przykłady, ale jest tego naprawdę dużo. Prezentuję Wam zremixowane przeboje – Single Ladies Bey, Poker Face Gagi jak również świetny utwór Pussycat Dolls – When I Grow Up.

Który podoba Wam się najbardziej?

BeyoncéSingle Ladies (Put A Ring On It) (Dave Audé Remix)

Lady GagaPoker Face (Dave Audé Remix)

The Pussycat Dolls When I Grow Up (Dave Audé Audacious remix)

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

5 Comments

  1. Remixowanie w ogóle jest trochę bez sensu – zamiast ulepszać kawałek na siłę, lepiej chyba wymyślić coś nowego…

    1. Tylko, że innym to wcale na dobre nie musi wyjść :) Właśnie w tym problem – te remiksy nie należą do porywających, niestety – oryginalne wersje są chwytliwe, tutaj tracą swój urok…

     1. No nikt nie mówił że ten pomysł na innych jest dobry :D
      Chociaż wyżej zamieszczony remix „Single Ladies” był bardzo popularny w Polsce. Szczególnie radio Eska go sobie upodobało.
      Osobiście uważam że ten pan bardzo fajnie zremisował „Halo” (nawet znalazł się na jednym z mini albumów Bee) a przy „Single Ladies” już nie mam konkretnego zdania. Niby nie jest źle ale nie jest też dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.