Dział PublicystykaRemixlandia

(Remix)landia #2: Lady Gaga, Katy Perry, Nelly FurtadoW dniu dzisiejszym prezentujemy remixy Lady Gagi, Katy Perry oraz wielojęzyczną wersję utworu Nelly Furtado. Do tańca!

Lady GagaScheiße (DJ White Shadow Mugler)

Ponad dziewięciominutowy remix i tak już dobrego kawałka Gagi zadebiutował podczas jednego z pokazów mody. Znalazł się również na wersji deluxe edition Born This Way.

Katy PerryE.T. (Benny Benassi Remix)

Na maxi-singlu do E.T. znalazło się wiele świetnych remiksów, jednak na sam początek prezentuję Wam doskonały remix Benny’ego Benassiego.

Nelly FurtadoFuerte (feat. Concha Buika) (Original English version)

Nie jest to zwyczajny remix, raczej nowa wersja utworu. Podczas wydania Fuerte otrzymaliśmy kilka remixów plus oficjalną wersję kawałka dwujęzyczną – połączenie języka hiszpańskiego i angielskiego. Ten kawałek doskonale by brzmiał w całości po angielsku!

Śledź (Remix)landię na Spotify!

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

4 Comments

  1. Wg mnie piosenka Gagi jest bardzo dobra i remix ją trochę psuję, jest już dosyć klubowa i nie trzeba jej remixować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.