Dział PublicystykaRemixlandia

(Remix)landia #1: Britney Spears, Beyoncé, Christina AguileraPrezentujemy Wam naszą nową rubrykę – najlepsze remixy, jakie uda nam się znaleźć. Najciekawsze, najbardziej oryginalne i najbardziej twórcze. Zaczynamy dziś od największych gwiazd – Brit, Bey i Christina.

Christina AguileraYou Lost Me (Hex Hector & Mac Quayle Remix)

Specjalny remix, który pojawił się na singlu You Lost Me. Na jego potrzeby Christina dograła nowe wokale, które zostały użyte w tym remiksie.

Britney Spears If U Seek Amy (Crookers Remix)

Oryginalny i bardzo ciekawy remix jednego z singli Brit. Szczególnie podoba mi się wykorzystanie wokali Britney w rożnych elementach kawałka (wszystkie piski itp.).

BeyoncéVideo Phone (Doman & Gooding Playhouse Remix)

Na singlu do Video Phone pojawiło się wiele remixów, między innymi ten z Lady Gagą. Jeszcze kilka z nich na pewno zobaczycie w tej rubryce, jednak na sam początek postanowiłem przedstawić wam remix Domana i Goodinga.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

6 Comments

 1. O dobra rubryka, mam nadzieję, że zagości na stałe :)

  Bardzo często szukam jakiegoś remixu danego kawałka bo często są one lepsze niż wersje oryginalne :P

 2. Ja z reguły wolę trzymać się oryginałów, chociaż fakt że czasem remixy są lepsze ale mimo to zazwyczaj szybko się nudzą.

 3. Bardzo ciekawy artykuł.

  Zazwyczaj trzymam się oryginału, bo nie lubię gdy spokojną piosenkę zamieniają w klubowe piekło, nienawidzę tego.

 4. Najlepszym remixem Britney jest „Inside Out Madison Dubstep Remix” nawet lepsze niż oryginał. Szkoda, że nie wydała tego jako singiel.

 5. Ten remix ballady Aguilery jest jednym z lepszych :) Ogólnie ballady XTiny są dość trudne do zremixowania tutaj zaś poszło dobrze jednakże mogłoby być bardziej imprezowo :)
  Remix „Video Phone” o tyle mi się podoba, że sama piosenka jest dość ciężka do przejścia. Tutaj słuchając go czuje się jakbym był na jakieś dobrej imprezie a swoją obecnością zaszczyciła mnie sama Beyonce :)
  Co do samej rubryki uważam, że jest to świetny pomysł. Wcześniej tego nie było i teraz ta odmiana jest na WIELKI plus :) Kolejnym plusem jest fakt iż co tydzień w piątki dostaniemy świetną dawkę remixów idealnie na weekendową imprezę :)
  Brawo za pomysł jak i za realizacje :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.