Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Recycling Band i Trio ETC pierwszymi finalistami Mam Talent!Wczoraj miejsce miał pierwszy program na żywo piątej edycji programu Mam Talent!. Z ośmiorga „aktów”, które wystąpiły dwoje awansowało do wielkiego finału.

Podczas pierwszego live’a zobaczyliśmy Gwardia Gryfa, Recycling Band, Break Box, Michał Zator, Marcin Tylkowski, Mieszko Włodarczyk, Aleksandra Borak i Trio ETC.

Wśród artystów muzycznych, Recycling Band wykonał swój utwór (albo inaczej – improwizował), natomiast Aleksandra Borak zaśpiewała akustyczną wersję We Found Love (która nie spodobała się Chylińskiej – Agnieszka stwierdziła, że fajny utwór przerobiony został na smęty). Przy Michale Zatorze jurorzy zachwycali się wielką harfą.

Gościem specjalnym była Klaudia Kulawik, która była finalistką pierwszej edycji programu. Wykonała utwór Only Hope (w oryginale Mandy Moore). Potem przyszedł czas na wyniki…

Trójka artystów z największą ilością głosów to Trio ETC, Recycling Band oraz Mieszko Włodarczyk (wykonujący niesłuchane rzeczy z piłkami). Najwięcej głosów otrzymało Trio ETC, zatem jurorzy musieli wybierać między Recycling Band, a Mieszkiem.

Robert zagłosował na Mieszka, natomiast Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska były za Recycling Band. Zatem pierwsza dwójka finalistów to właśnie Trio ETC oraz Recycling Band.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.