All About MusicUtwór Tygodnia

Hurts wraz z Taylor Swift bili się do ostatniej chwili o szczyt zestawienia, jednakże to Lost Frequencies objął prowadzenie. „Reality” Utworem Tygodnia!Ciekawy był ten tydzień. Wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie, również na naszej Liście Przebojów All About Music. Fani Taylor Swift bardzo chcieli, by tym razem jej Wildest Dreams weszło na szczyt zestawienia. Jednakże do walki wkroczył Hurts, a w ostatnich godzinach głosowania czarnym koniem okazał się Lost Frequencies, którego Reality zostało Utworem Tygodnia!

Głosowanie

Jak wspomniałam wcześniej, fani Tay bardzo chcieli wznieść na wyżyny jej najnowszy singiel, Wildest Dreams. Utwór co prawda jest z nami dopiero od dwóch tygodni i zawsze w pierwszych dniach głosowania starają się wesprzeć idolkę jak największą ilość głosów. Udaje się to wymiernie, ponieważ w ciągu następnych dni – mówiąc kolokwialnie – sprawa się rypie. Nie zapominajmy oczywiście o fanach Hurts, którzy za niecały tydzień będą mogli posłuchać najnowszego dzieła duetu. Oni również włączyli się intensywnie w walkę o Utwór Tygodnia. Ostatecznie jednak w ostatnich godzinach głosowania uczyniono Reality od Lost Frequencies najlepszym kawałkiem ostatnich siedmiu dni i zarazem pierwszą nowością, która od momentu restartu Utworu Tygodnia od razu zdobyła szczyt listy.

W tym tygodniu przeważają spadki. Nie brakuje jednak kilka wyjątków, które albo utrzymały swoje pozycje, bądź wręcz przeciwnie i awansowali o kilka oczek. Spadek zanotowały między innymi King czy Bądź Duży, zaś sporym wzrostem może się pochwalić Marvin Gaye, który awansował o 5 oczek i tym samym ustanowił swój najlepszy wynik.

Zobaczcie sami.

[table id=74 /]

 

Poczekalnia

Ciekawa sytuacja rysuje się w poczekalni. Ze względu na to, że Justin Bieber przez pięć tygodni (co zadziwiające, skoro wokalista ma tylu oddanych fanów) nie uzyskał wymaganej ilości głosów, What Do You Mean? opuszcza nas bezpowrotnie. Bardziej przyjemną wiadomością jest fakt, że aż 4 utwory zobaczymy w setnym notowaniu Listy Przebojów All About Music już za tydzień. Wyniki poczekalni:

A skoro awansowali:

  • Louane – Avenir
  • Sia – Alive
  • Anna Naklab feat. Alle Farben & Younotus – Supergirl
  • Naughty Boy feat. Beyonce, Arrow Benjamin – Runnin’ (Lose At All)

To niestety musimy wywalić utwory, które najsłabiej radziły sobie na liście. A Sarsa pobiła rekord Ciary – o ile Dance Like We’re Making Love utrzymała się u nas przez 3 tygodnie, o tyle Indiana ledwo co wytrzymała dwa. I to na ostatnim miejscu. Oprócz niej nie zobaczymy także:

  • Ed Sheeran – Photograph
  • Taylor Swift feat. Kendrick Lamar – Bad Blood Remix
  • Måns Zelmerlöw – Heroes

Na koniec dodajemy tabelkę punktów karnych :)

 

Tags
Show More


Beata Prętnicka

Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Related Articles

8 Comments

  1. fajny numer 1. :):) cieszy awans Taylor :) liczę na powrót Natalii Nykiel do top 3 :) Szkoda, że Justin Bieber się nie dostał, bo to naprawdę bardzo dobry utwór

  2. Takiego wyniku się nie spodziewałem ;/ Cieszę się natomiast, że Tay pnie się w górę. „Alive” wychodzi z poczekali, więc mam nadzieję, że sporo namiesza na liście :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.