Dział Wideo Nowy teledysk: RAYE & Maleek Berry, Nana Rogues - Confidence

Nowy teledysk: RAYE & Maleek Berry, Nana Rogues – Confidence

Debiutująca artystka z Wielkiej Brytanii – RAYE, tanecznym krokiem kontynuuje promocję najnowszego mini-albumu, Second Tape. Po ciepło przyjętych utworach: „Decline” i „Cigarrete” przyszedł czas na klip do „Confidence”.

Teledysk, w którym możemy zobaczyć gimnastykującą się i tańczącą RAYE, do piosenki Confidence pojawił się w serwisie YouTube i Vevo w godzinnach porannych 16 maja 2018 roku na oficjalnych kanałach artystki. W utworze gościnnie możemy usłyszeć dwójkę wokalistów: Maleek’a Berry’ego oraz Nane Rogues. Kompozycja pochodzi z trzeciej EPki wokalistki – Second Tape, która trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 4 maja 2018 roku.

Wydawnictwo muzyczne artystki reprezentowały dotychczas dwa utwory: Decline (z gościnnym udziałem Mr Eazi) i Cigarrete (współtworzone ze Stefflon Don i Mabel). Pierwsza piosenka wspięła się na #15 miejsce notowania UK Charts, a druga na #41. RAYE aktualnie supportuje Ritę Orę podczas letniej trasy koncertowej Girls Tour, w ramach której artystki występują na terenie Europy.

Do obejrzenia i posłuchania dostępne poniżej.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Najpopularniejsze (48h)