Dział News Queen i Adam Lambert ponownie w Polsce!

Queen i Adam Lambert ponownie w Polsce!

Zima to dobry czas na ogłaszanie artystów zasilających line-up różnych festiwali. Dzisiaj nowego headlinera ogłosili organizatorzy tegorocznego Life Festival Oświęcim. Kto dołączy do zaanonsowanego wcześniej Eltona Johna?

Life Festival Oświęcim to impreza, która ma za zadanie łączyć poprzez muzykę pokolenia. Oświęcim to wyjątkowa miejscowość, kojarzona negatywnie z powodu historii. Organizatorzy wydarzenia jednak od siedmiu lat odczarowują to miejsce, tworząc atmosferę dialogu, przyjaźni oraz pokoju.

W ciągu minionych edycji wystąpili tacy artyści jak Peter Gabriel, Sting, James Blunt czy Eric Clapton. Nie zabrakło także polskich artystów takich jak LemON, Bednarek, Kayah czy Brodka, a nawet T.Love oraz Hey.

Póki co organizatorzy festiwalu są oszczędni w komunikatach ogłaszających muzyczne powody, by zagościć na cztery dni tegoż wydarzenia. Od jakiegoś czasu wiemy, że 18 czerwca swój występ da Elton John.

Teraz jednak ogłoszono drugiego headlinera, który zaszczyci swoją obecnością na LFO. Jest nim Queen wraz z Adamem Lambertem. Wystąpią oni podczas ostatniego dnia festiwalu, czyli 19 czerwca.

Przypomnijmy, że tegoroczna siódma edycja Life Festival Oświęcim odbędzie się w dniach 16-19 czerwca 2016 roku. Póki co można nabyć karnet obejmujący dwa dni festiwalowe (sobota + niedziela) oraz jednodniowy na sobotę, kiedy to wystąpi Elton John. Obydwa rodzaje biletów są już dostępne pod tym linkiem oraz na stronach Eventim. Sprzedaż biletów jednodniowych, na ostatni dzień festiwalu ruszy 25 stycznia.

Beata Prętnickahttp://mojemuzykowanie.blog.pl
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Najpopularniejsze (48h)