Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Quebonafide rusza w trasę Red Bull Music Presents. Fani decydują gdzie zagra!

Quebonafide wyruszy w trasę Red Bull Music Presents już w czerwcu. To fani zdecydują gdzie zagra! Sprawdźcie gdzie i do kiedy można oddawać głosy.

Trasa Red Bull Music Presents to siedem koncertów otwartych granych z dachu muzycznego autobusu. W tym roku w podróż autobusem po Polsce rusza Quebonafide! Fanom jednego z obecnie najpopularniejszych polskich raperów zostaje powierzone zadanie – to oni mają zdecydować gdzie pojawi się Quebo. Codziennie do 23 kwietnia na jedno z dziesięciu miast może zagłosować każdy. Głosy można oddawać na stronie WWW.REDBULLMUSIC.PL/QUEBONAFIDE. Raper odwiedzi miasta z największą ilością głosów, w których odbędą się bezpłatne koncerty.

Na liście znajdują się: Toruń, Bydgoszcz, Częstochowa, Słupsk, Radom, Elbląg, Szczecin, Sosnowiec, Tarnów i Piotrków Trybunalski.

Trasę zapowiada nietypowy klip, który możemy zobaczyć klikając w poniższy link:
HTTPS://WWW.REDBULL.COM/PL-PL/RED-BULL-MUSIC-PRESENTS-QUEBONAFIDE-ON-TOUR

Quebonafide zadebiutował trzy lata temu albumem Ezoteryka, który okrzyknięty został jednym z najlepszych hiphopowych debiutów 2015 roku. Przez ostatnie lata rozwijał swoją karierę, by w 2018 roku być jednym z najgorętszych polskich raperów. Wraz z Taco Hemingway’em stworzył duet Taconafide, który wyprzedał wszystkie zaplanowane koncerty.

Tags
Show More

Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close