Dział News Quebonafide rusza w trasę Red Bull Music Presents. Fani decydują gdzie zagra!

Quebonafide rusza w trasę Red Bull Music Presents. Fani decydują gdzie zagra!

Quebonafide wyruszy w trasę Red Bull Music Presents już w czerwcu. To fani zdecydują gdzie zagra! Sprawdźcie gdzie i do kiedy można oddawać głosy.

Trasa Red Bull Music Presents to siedem koncertów otwartych granych z dachu muzycznego autobusu. W tym roku w podróż autobusem po Polsce rusza Quebonafide! Fanom jednego z obecnie najpopularniejszych polskich raperów zostaje powierzone zadanie – to oni mają zdecydować gdzie pojawi się Quebo. Codziennie do 23 kwietnia na jedno z dziesięciu miast może zagłosować każdy. Głosy można oddawać na stronie WWW.REDBULLMUSIC.PL/QUEBONAFIDE. Raper odwiedzi miasta z największą ilością głosów, w których odbędą się bezpłatne koncerty.

Na liście znajdują się: Toruń, Bydgoszcz, Częstochowa, Słupsk, Radom, Elbląg, Szczecin, Sosnowiec, Tarnów i Piotrków Trybunalski.

Trasę zapowiada nietypowy klip, który możemy zobaczyć klikając w poniższy link:
HTTPS://WWW.REDBULL.COM/PL-PL/RED-BULL-MUSIC-PRESENTS-QUEBONAFIDE-ON-TOUR

Quebonafide zadebiutował trzy lata temu albumem Ezoteryka, który okrzyknięty został jednym z najlepszych hiphopowych debiutów 2015 roku. Przez ostatnie lata rozwijał swoją karierę, by w 2018 roku być jednym z najgorętszych polskich raperów. Wraz z Taco Hemingway’em stworzył duet Taconafide, który wyprzedał wszystkie zaplanowane koncerty.

Popularne