Amerykańska grupa Pentatonix wydała nowy album studyjny – PTX Presents: Top Pop, Vol. 1. Na krążku znajdziemy znane popowe przeboje w ich wykonaniu.

13 kwietnia to dzień premiery szóstego albumu studyjnego zespołu Pentatonix. Płyta nazywa się PTX Presents: Top Pop, Vol. 1. Znalazły się na niej współczesne popowe hity w wykonaniu grupy. Przed premierą wydawnictwa poznaliśmy nowe wersje przebojów takich jak Attention Charlie’ego Putha, New Rules Duy Lipy czy Havana Camili Cabello.

Na trackliście krążka pojawiło się w sumie 11 nagrań. Prócz Attention, New Rules i Havany, w wykonaniu formacji możemy również posłuchać kompozycji z repertuaru m.in. Bruno Marsa, Eda Sheerana, Keshy i Demi Lovato.

Pentatonix (w skrócie PTX) to amerykański zespół muzyczny a capella. Tworzą go: Scott Hoying, Mitch Grassi, Kirstin Maldonado, Kevin Olusola i Matt Sallee. Na swoim koncie mają trzy nagrody Grammy.

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.
Poprzedni artykułJessie J wygrała chińskie talent show
Następny artykułYoung Thug i Nicki Minaj we wspólnej piosence