AlbumyCałe albumyDział News

Posłuchaj w całości: Pentatonix – PTX Presents: Top Pop, Vol. I [ODSŁUCH]

Amerykańska grupa Pentatonix wydała nowy album studyjny – PTX Presents: Top Pop, Vol. 1. Na krążku znajdziemy znane popowe przeboje w ich wykonaniu.

13 kwietnia to dzień premiery szóstego albumu studyjnego zespołu Pentatonix. Płyta nazywa się PTX Presents: Top Pop, Vol. 1. Znalazły się na niej współczesne popowe hity w wykonaniu grupy. Przed premierą wydawnictwa poznaliśmy nowe wersje przebojów takich jak Attention Charlie’ego Putha, New Rules Duy Lipy czy Havana Camili Cabello.

Na trackliście krążka pojawiło się w sumie 11 nagrań. Prócz Attention, New Rules i Havany, w wykonaniu formacji możemy również posłuchać kompozycji z repertuaru m.in. Bruno Marsa, Eda Sheerana, Keshy i Demi Lovato.

Pentatonix (w skrócie PTX) to amerykański zespół muzyczny a capella. Tworzą go: Scott Hoying, Mitch Grassi, Kirstin Maldonado, Kevin Olusola i Matt Sallee. Na swoim koncie mają trzy nagrody Grammy.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *