Festiwale, koncerty, wydarzenia

Przystanek Woodstock – znamy kolejnych artystów

Przystanek Woodstock zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy pojawią się na festiwalu w tym roku.

Do składu imprezy w Kostrzynie nad Odrą dołączył zespół Łąki Łan. Nie będzie to ich pierwszy występ na festiwalu. To powrót po 6 latach przerwy. Dla fanów będzie to świetna okazja do usłyszenia na żywo utworów z najnowszego albumu formacji – Syntonia.

Tutaj możecie zobaczyć teledysk do piosenki promującej ten krążek – Pola Ar:

Na festiwalu pojawi się również francuska grupa reggae Dub Inc. Oryginalność brzmienia zespołu wynika z faktu, że jego członkowie posiadają różne muzyczne doświadczenia i inspiracje. Tradycyjne wschodnie rytmy i melodie mieszają się u Francuzów z soczystym reggae, nowoczesnym hip-hopem i electro dubem. Ostatnim albumem formacji jest wydany w ubiegłym roku So What.

Na Przystanku Woodstock zobaczyć będziemy mogli też psychodeliczno-rockową ekipę Blues Pills. Zespół tworzy muzykę z elementami świeżości i nowoczesności. Nie zapomina jednak o tradycjach rockowego i bluesowego grania. Członkowie formacji mieli już okazję poznać się z polską publicznością. Niedawno gościli w naszym kraju na klubowych koncertach.

Poza wymienionymi, na czterech scenach festiwalu zobaczyć będziemy mogli między innymi Amona Amartha, Trivium i Domowe Melodie. Impreza odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 roku w Kostrzynie nad Odrą.

Tags
Show More


Piotr Korpalski

Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Entuzjasta współczesnej polskiej muzyki w wydaniu pozamainstreamowym. Cały czas poszukuje jednak nowych inspiracji, które pozwolą mu się rozwinąć. Zdystansowany i uważny obserwator, a nade wszystko dobry słuchacz.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *