W dniu dzisiejszym przedstawiam premierowe single Aleshy Dixon, Cobry Starship, Goldfrapp, Taylor Swift, Jasona Mraza oraz dwie wersje jednego utworu artystki Dev.

* * *

Do It Our Way (Play) jest utworem Aleshy Dixon przygotowanym na potrzeby kampanii New Year Weight Watchers.

Alesha Dixon, Do It Our Way (Play):
kup na iTunes, posłuchaj:

* * *

The Future’s So Bright, I Gotta Wear Shades jest coverem utworu o tym samym tytule z roku 1986, który wcześniej wykonywał zespół Timbuk3. Teraz został wydany na singli przez amerykanski electro pop zespół Cobra Starship.

Cobra Starship, The Future’s So Bright, I Gotta Wear Shades:
kup na iTunes, posłuchaj:

* * *

Melancholy Sky jest drugim singlem ze kompilacji największych hitów zespołu Goldfrapp, The Singles. Album premierę będzie miał 6 lutego 2012 roku.

Goldfrapp, Melancholy Sky:
kup na iTunes, posłuchaj:

* * *

Utwór Long Live pojawił się na ostatnim albumie Taylor Swift, Speak Now. Jednak wersja, o której teraz piszę jest kolaboracją z brazylijską artystką Paulą Fernandes. Nie wiadomo jednak, czy jest to po prostu singiel, bo akurat obie artystki się spotkały i ‚dogadały’, czy może Swift zamierza wydać wkrótce reedycję albumu.

Taylor Swift, Long Live (feat. Paula Fernandes):

* * *

Dev jest debiutantką, która w minionym roku wydała w Wielkiej Brytanii album The Night the Sun Came Up. Krążek ten miał mieć premierę w Stanach Zjednoczonych w grudniu 2011, ale zostało to przeniesione na 27 marca 2012 (ciąża artystki). Utwór Naked jest trzecim singlem z tego krążka w Wielkiej Brytanii oraz pierwszym promującym album w USA. Powstały dwie wersje – z Enrique Iglesiasem i z raperem T-Pain.

Dev, Naked (feat. Enrique Iglesias)
kup na iTunes, posłuchaj:

Dev, Naked (feat. T-Pain):

* * *

We wrześniu prezentowałem charytatywny singlel Jasona Mraza przygotowany pod kampanię In Search of Incredible. Teraz artysta wydał swój kolejny utwór przygotowany dla tej kampanii. Jest to piosenka I Won’t Give Up.

Jason Mraz, I Won’t Give Up
kup na iTunes, posłuchaj: