Dział NewsNagrody muzyczneWyniki

Poznaliśmy zwycięzców Billboard Latin Music Awards 2018W miniony czwartek odbyła się gala Billboard Latin Music Awards. Daddy Yankee okazał największym wygranym! Tuż za nim Luis Fonsi i Justin Bieber.

26 kwietnia w Las Vegas miała miejsce gala Billboard Latin Music Awards 2018. Show skradła Jennifer Lopez, która zaprezentowała premierowo swój nowy singiel El Anillo. Nie mniejsze zainteresowanie wzbudzili też zwycięzcy poszczególnych nagród.

Największym wygranym ceremonii okazał się portorykański muzyk Daddy Yankee, znany m.in. z udziału w przeboju Despacito. Artysta do domu wrócił aż z ośmioma statuetkami!

Po siedem nagród otrzymali Luis FonsiJustin Bieber. Tuż za nimi, z pięcioma zwycięstwami, uplasowała się natomiast Shakira.

Pełna lista zwycięzców dostępna jest na stronie Billboard.com.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close