Dział NewsNagrody muzyczneWyniki

Poznaliśmy zwycięzcę BRITs Critics’ Choice 2018Znalezione obrazy dla zapytania Jorja SmithW tym roku, szansę dołączenia do zacnego grona laureatów BRITs Critics’ Choice, do którego należą m.in. Adele, Rag’n’Bone Man i Florence + The Machine, miały: Mabel, Jorja Smith i Stefflon Don. Która z Pań otrzymała główną nagrodę?

Laureatką tegorocznej nagrody BRITs Critics’ Choice została dwudziestoletnia Jorja Smith. Artystka, która przez ostatni czas silnie była wspierana przez BBC Radio 1. Stacja radiowa dość mocno promowała jej dwa ostatnie single: On My Mind i Teenage Fantasy. Spora część słuchaczy może kojarzyć ją dzięki Project 11 EP. Jednak największą sławę przyniósł jej duet z Drake’m. Kanadyjski raper zaprosił ją do współpracy przy płycie More Life. Efektem kilkunastu godzin w studiu są utwory: Jorja Interlude i Get It Together.

Jorja Smith jest szóstą kobietą w historii BRITs Critics’ Choice, która pokonała konkurencję i okazała się najlepsza. Tytułem tym pochwalić mogą się chronologicznie: Adele, Florence + The Machine, Ellie Goulding, Jessie J i Emeli Sande.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.