Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor UK

Poznaliśmy zwycięzcę 11. edycji X Factor UKBrytyjska edycja popularnego na całym świecie programu X Factor rozpoczęła się dokładnie 4. września 2004 r. Wczorajszego wieczoru poznaliśmy zwycięzcę 11. edycji The X Factor UK. Zobaczcie również gościnne występy One Direction, Olly Mursa z Demi Lovato oraz Sama Smitha.

Do ścisłego finału dostała się trójka uzdolnionych uczestników: Andrea Faustini z drużyny mężczyzn, których podopieczną była Mel B, Fleur East i Ben Haenow z drużyny +25, których podopiecznym był twórca programu – Simon Cowell. W sobotę program opuścił Andrea Faustini. W niedzielę natomiast rozstrzygnął się wielki finał pomiędzy Fleur, a Benem. W decydującym głosowaniu zwyciężył Ben Heanow (57.2%), Fleur uzyskała 34.3% głosów.

Podczas wielkiego finału nie zabrakło gwiazd światowego formatu. Na scenie wystąpił Sam Smith z singlem Stay With Me, który pochodzi z pierwszego debiutanckiego albumu artysty zatytułowanego In the Lonely Hour. Premierowo swój singiel Where Do Broken Hearts Go, wykonał zespół One Direction. Z utworem Up zaprezentował się także Olly Murs w duecie z Demi Lovato, który postanowił dalej promować swój czwarty studyjny album Never Been Better.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.