Dział NewsGarść informacji

Poznaliśmy uczestników kolejnej edycji Twoja twarz brzmi znajomo

Wiosną Polsat wyemituje dziewiątą edycję programu Twoja twarz brzmi znajomo. Wiemy już kto wystąpi w nadchodzącym sezonie.

Dziewiąta odsłona show Twoja twarz brzmi znajomo przyniesie nam zmiany za stołem jurorskim, za którym nie zasiądzie już Bartek Kasprzykowski. Jego miejsce zajmie zwycięzca poprzedniej edycji – Kacper Kuszewski. Pozostali jurorzy i prowadzący pozostaną bez zmian.

Wszystkich ciekawi jednak kto tym razem wcielać się będzie w gwiazdy sceny muzycznej. Fakt dotarł do listy uczestników najnowszej edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Według tabloidu swoje umiejętności przed publicznością będą prezentować tym razem:

Andrzej Mlynarczyk, Aktor
Anna Guzik, aktorka
Izabella Miko
Natalia Krakowiak, wokalistka
Joanna Lazer, znana jako Ruda (wokalistka zespołu Red Lips).

Portal Interia dowiedział się, że w programie zobaczymy też Filipa Lato, który ma na swoim koncie przebój 100, nagrany z udziałem chóru Sound’n’Grace.

Filip Lato

Telewizja Polsat potwierdziła doniesienia mediów odnośnie listy uczestników nowego sezonu Twoja twarz brzmi znajomo i uzupełniła ją o kolejne dwa nazwiska. W show wystąpią również Krzysztof Szczepaniak (aktor) i Jan Traczyk (wokalista).

Krzysztof Szczepaniak, aktor
Jan Traczyk, wokalista

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *