Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas SnowFest 2018

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, już piąta edycja popularnego SnowFest. Organizatorzy właśnie ogłosili pierwszych artystów którzy wystąpią w ramach festiwalu w Szczyrku. Kto to taki?

Wiley, Sub Focus i duet Digitalism to pierwsza czwórka artystów, która wystąpi w ramach piątej edycji SnowFest 2018. Z polskich akcentów usłyszymy HOLAKA (1/2 Małych Miast) oraz hiphopowy zespół muzyczny – Dwa Sławy, który wystąpił podczas tegorocznej trasy koncertowej Spragnieni Lata.

W przyszłym roku, SnowFest 2018 potrwa od 9 do 10 lutego. Wszyscy zainteresowani dobrymi, muzycznymi dźwiękami będą musieli udać się do Amfiteatru i Skoczni Skalite w Szczyrku, ponieważ to właśnie tam wystąpią wszystkie ogłoszne gwiazdy.

Pierwsza pula biletów została wyprzedana. Druga, która potrwa od 2 listopada do 31 stycznia lub wyczerpania zapasów, jest wciąż dostępna. Wszyscy zainteresowani mogą kupić wejściówki już za 140 zł. Ostatni rzut biletów przypada od 1 do 9 lutego. Wtedy cena wzrośnie o 40 zł.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *