Dział NewsNagrody muzyczneNominacje

Poznaliśmy nominacje do Billboard Latin Music AwardsOrganizatorzy ogłosili nominacje do nagród Billboard Latin Music Awards. Wśród nominowanych m.in. Shakira, Luis Fonsi i Daddy Yankee.

Miniony rok był dla muzyki latynoskiej niezwykle udany. A to za sprawą takich artystów jak J BalvinShakiraLuis FonsiDaddy YankeeMaluma i Ozuna, którym udało się rozpowszechnić swoją muzykę na poziomie globalnym. I to właśnie oni zostali najbardziej docenieni przez magazyn Billboard, zdobywając szereg nominacji do nagród Billboard Latin Music Awards.

Najwięcej nominacji, bo aż 12, otrzymały kolumbijskie gwiazdy – Shakira oraz J Balvin. Tuż za nimi z dziesięcioma nominacjami na koncie znaleźli się Fonsi, Yankee, Maluma i Ozuna.

Gala rozdania Billboard Latin Music Awards odbędzie się 26 kwietnia i będzie transmitowania przez telewizję Telemundo.

Pełna lista nominowanych dostępna na stronie Billboardu (TUTAJ).

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.