Organizatorzy ogłosili nominacje do nagród Billboard Latin Music Awards. Wśród nominowanych m.in. Shakira, Luis Fonsi i Daddy Yankee.

Miniony rok był dla muzyki latynoskiej niezwykle udany. A to za sprawą takich artystów jak J BalvinShakiraLuis FonsiDaddy YankeeMaluma i Ozuna, którym udało się rozpowszechnić swoją muzykę na poziomie globalnym. I to właśnie oni zostali najbardziej docenieni przez magazyn Billboard, zdobywając szereg nominacji do nagród Billboard Latin Music Awards.

Najwięcej nominacji, bo aż 12, otrzymały kolumbijskie gwiazdy – Shakira oraz J Balvin. Tuż za nimi z dziesięcioma nominacjami na koncie znaleźli się Fonsi, Yankee, Maluma i Ozuna.

Gala rozdania Billboard Latin Music Awards odbędzie się 26 kwietnia i będzie transmitowania przez telewizję Telemundo.

Pełna lista nominowanych dostępna na stronie Billboardu (TUTAJ).

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.
Poprzedni artykułSt. Vincent w audycji dla Spotify coveruje Rihannę
Następny artykułPosłuchaj w całości: The Wombats – Beautiful People Will Ruin Your Life [ODSŁUCH]